Познати и убави

ГАЛЕРИЈА: Бујната Ким Кардашијан позираше без градник: Фановите забележале нешто необично

Сексипилната Кардашијанка во предизвикувачки фустан со бесрамно длабоко деколте баш ништо не остави на имагинацијата Ким Кардашијан на социјалните мрежи уште еднаш одлучи да се

14 Shares
Познати и убави

ВИДЕО: Оваа девојка ја имаше најдобрата изведба на песната “I Will Always Love You” од Витни Хјустон

Ешли Вилијамс, девојката која се одлучи да ја отпее оваа, за многумина тешка песна за пееење, остана запаметена во јавноста како прекрасен вокал што некогаш

3 Shares
Познати и убави

Првиот српски Викторин Анѓел- Жешките слики од нејзе го објаснуваат тоа

Уживајте во нејзината убавина! Младата манекенка кој го одзема здивот со својата убавина, Кристина Перич е првата српска манекенка во Викторија Сикрет. Нејзината работа почна

2 Shares