ГАЛЕРИЈА: Бујната Ким Кардашијан позираше без градник: Фановите забележале нешто необично

Сексипилната Кардашијанка во предизвикувачки фустан со бесрамно длабоко деколте баш ништо не остави на имагинацијата

Ким Кардашијан на социјалните мрежи уште еднаш одлучи да се пофали со нејзиниот прекрасен граден кош. Имено, таа сподели фотографија со нејзините пријатели на која седи на подот облечена во змиска облека под која немаше градник.

 

View this post on Instagram

 

Fittings….

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Нејзините големи гради едвај ги покриваше со проѕирната ткаенина, што, нормално, тоа не го пропуштија очите на нејзините обожаватели. “Секси како и секогаш”, “Какви облини”, “Изгледаш одлично”, “Совршена”, “Најубавата жена на светот”, коментираа.

 

View this post on Instagram

 

Halloween 2018

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Некои од нив на фотографијата забележаа и нешто друго. “Што се случи со твоите раце?”, “Твоите раце изгледаат потечени”, “Изгледаш ужасно”, “Не личи ова на тебе”, забележале тие.

“Малку си престара за овакви фотографии”, и напишала еден пријателка.

14 Shares