ГАЛЕРИЈА: Нивес Целзијус ни покажа како се подготвува за во кревет. Внимание… жешко!

Провокативната актерка и пејачка пред спиење најдобро се релаксира со добра книга и со што помалку облека на неа

Нивес Целзијус одлучи да им сподели нешто жешко на нејзините фанови за добра ноќ. На Инстаграм позирала испружена на постела во виолетово неглиже кое едвај ги покриваше нејзините бујни облини.

 

View this post on Instagram

 

“Halo Celzijus, sta kuhas za veceru”? “Evo kuham sve oko sebe” 😜

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

“Наслатко е да се заспие со добра книга”, напиша провокативната бринета и предизвика лавина од реакции.

“Бомба”, “Браво кралице”, “Чиста десетка”, “Кога те гледам тебе, не мислам на ниедна добра книга”, “Убавица”, “Ти си најубавата жена на Балканот”, коментираа нејзините воодушевени обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

Najslade je zaspati uz dobru knjigu 💤💜 #malipozariposvuda

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

 

View this post on Instagram

 

This girl is ready for some fruit 🍐#breakfast

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

2 Shares